خانه / فروش / تبدیل به یک ستاره ی فروش شوید

تبدیل به یک ستاره ی فروش شوید

تبدیل به یک ستاره ی فروش شوید

 

با داشتن چند ویژگی شخصیتی ضروری، تبدیل به یک ستاره ی فروش شوید

 

اکثر مردم عامی تعریف واضحی از فروشنده در ذهن دارند که لابد شما هم آن را می دانید. او کسی است که در ملاقات با غریبه ها  احساس خجالت نمی کند. البته افراد خوش بین همیشه نیمه ی پر لیوان را می بینند؛ به نظر آن ها، فروشنده فردی خستگی ناپذیر و اهل عمل است و سرسختی و مقاومت فراوانی دارد.

من تا به حال با فروشنده های بسیاری با ویژگی های فوق برخورد کرده ام. به علاوه، داشتن نگرش مثبت، قدرت تشخیص موقعیت اجتماعی، قدرت تحمل و صبر و استقامت بالا در برابر پذیرفته نشدن از سوی مشتری، ویژگی های شخصیتی ای هستند که یقیناً در فروشنده های حرفه ای دیده می شوند. داشتن مسئولیت پذیری بالا و عشق و علاقه به این کار شانس موفقیت را بیشتر می کند. این قهرمانان به واسطه ی داشتن شور و اشتیاق و قدرت اراده و نیز علاقه به پرداختن بهای پیروزی، پیروز می شوند. اگر به توصیف ویژگی های شما بپردازم، بی شک شانس موفقیت شما خیلی بالا می رود.

ویزگی های بالا را خیلی خوب درک می کنم، چون خیلی شبیه به خصوصیات شخصیتی من هستند. زمانی که بیش از بیست سال پیش شغل فروشندگی را شروع کردم، ساعت های متمادی به تلفن کردن ادامه می دادم و تا زمانی به این کار ادامه می دادم که موفق به فروش می شدم یا از قرارهای فروش اطمینان حاصل می کردم. من حاضر بودم برای کسب درآمد برای خانواده ام از دیوار آتشی نیز عبور کنم

اما شما حتی اگر کشش ذاتی و طبیعی اندک و صبر و تحمل کمتری در برابر پذیرفته نشدن داشته باشید، باز هم می توانید با بهره گیری از سایر نقاط قدرت ضروری در امر فروش، خودتان را برای کسب ویژگی های شخصیتی معین آموزش دهید و سایر ویژگی های شخصیتی خود را کنار بگذارید. اگر چه سوپر استار شدن در فروش تلفنی ممکن است تلاشی بیش از حد بطلبد،شما دائماً و ماه به ماه می توانید شخصیت خودتان را بسازید و به عنوان یک بازیگر با ارزش تیم آن را به کار ببرید. شما قادر به خلق درآمد، فروش و برگشتی های قابل اندازه گیری از سرمایه ی شرکت برای شرکت و خودتان هستید.

چند مورد از خصوصیاتی که به خوبی در حرفه ی فروش تلفنی به کار می آیند عبارت اند از:

 

• استقامت

• نظم و ترتیب

• شور و علاقه

• خوش بینی

• صبر و حوصله

• اصرار و سرسختی

• پایداری

• اعتماد راسخ به محصول یا خدمتی که ارائه می شود.

 

 

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

چگونه مدت زمان ملاقات رودرروی خود با مشتری را افزایش دهید

محمد نبی پور مربی و مشاور بازاریابی،فروش،توسعه فردی،موفقیت و کسب و کار در کرمان: اگر با یک خریداراحتمالی تماس گرفتید و این خریدار پر مشغله بوده و نتواند شما را ببید او را دعوت کنید تا برای صبحانه به رستوذانی بیاید ه نزدیک دفتر یا محل کار تجاری اوست. مردم  ممکن است برای ناهار جایی را رزرو کنند اما هیچکس برای صبحانه جائی رزرو نمی کند. در حقیقت وقتی فردی را برای صبحانه دعوتمی کنید آنها هم راضی و هم سرگرم میشوند. احتمالاً پیش از این هیچکس چنین پیشنهادی نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *