خانه / بهبود فردی / چهار روش برای برخورد با همکاری که کناره گیری می کند

چهار روش برای برخورد با همکاری که کناره گیری می کند

چهار روش برای برخورد با همکاری که کناره گیری می کند

 

محمد نبی پور،مشاور بازاریابی ، فروش و مدیریت  به شما می گوید :مدیریت کردن تله ی اختلاف کار دشواری است، زیرا وقتی که فردی واقعاً قصد دارد از مسئله کناره گیری کند، کار زیاد نمی توان کرد. البته راه هایی برای صحبت با همکاری که کناره گیری می کند وجود دارد که به شما کمک می کند بهتر و مستقیم تر با این وضعیت برخورد کنید.

 

ما موارد زیر را پیشنهاد می کنیم:

 

• از اصرار و فشار اجتناب کنید.

• لحن سخنان شما باید ملایم باشد.

• نظر مشورتی همکار خود را جویا شوید.

• محدوده ای زمانی تعیین کنید.

 

از اصرار و فشار اجتناب کنید

اگر همکار شما کناره گیری می کند، از اینکه دنبالش بروید تا پاسخ مورد نیازتان را بگیرید خودداری کنید. هرچه بیشتر برای گرفتن پاسخ فشار بیاورید همکارتان بیشتر کناره گیری می کند و عقب می کشد.

 

لحن سخنان شما باید ملایم باشد

وقتی متوجه شدید که همکار شما کناره گیری می کند، لحن گفتارتان را از لحنی یأس آور به لحنی  که حاکی از درک همکارتان است تغییر دهید. همکار شما حتماً برای نپرداختن به موضوع دلیلی دارد. لحن ملایم اغلب می تواند راه را برای گفت و گو فراهم کند.

 

 نظر مشورتی همکار خود را جویا شوید

وقتی که همکارتان کمی از حالت دفاعی خارج شد، از او سوال کنید که اگر او به جای شما بود برای حل مشکل چه کار می کرد. با این عمل شما به آرامی به او سقلمه ای می زنید تا از حالت کناره گیری بیرون آید و به او کمک می شود تا به گرفتاری شما بیشتر توجه داشته باشد.

 

 محدوده ای زمانی تعیین کنید

اگر مشکل پیش آمده همین الان قابل حل نیست با توافق او زمان و تاریخی را تعیین کنید تا بنشینید و مسئله را حل کنید.

 

 

 

 

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

عادت هایی که عادت های دیگر را تغییر می دهند

عادت های کلیدی بر زندگی افراد نیز تاثیر می گذارد. برای مثال ، کسی که ورزش می کند، تمایل کمتری به کشیدن سیگار و مواد مخدر دارد، غذاهای سالم تری می خورد و بهره وری اش بیشتر است. عادت های کلیدی باعث ایجاد « موفقیت های کوچک »می شوند: دستاوردهایی که به افراد کمک می کند متوجه شوند کسب موفقیت های بزرگ تر نیز ممکن است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *