نگرش

نگرش

 

پیرمرد نابینایی، چون همسرش فوت کرده بود، چاره ای نداشت جز اینکه به خانه ای سالمندان برود. مدتی طولانی در سرسرای خانه ی سالمندان منتظر ایستاد تا سرانجام به او گفتند که اتاقش حاضر است. شخصی که او را در راهرو همراهی می کرد، برای او در مورد موقعیت اتاقش حرف زد.

پیرمرد گفت « عالی است. چقدر این اتاق را دوست دارم. »

همراهش به او گفت: « اما شما هنوز اتاق را ندیده اید. »

پیرمرد جواب داد: مهم نیست، خوشبختی چیزی است که پیشاپیش درباره اش تصمیم می گیریم. این که چقدر اتاقم را دوست دارم، ارتباطی به این ندارد که وسایلش چگونه چیده شده است. مهم این است که من ذهن خود را چگونه می چینم! »

 

محمدنبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست
نگرش،opinion، idea

 

« جک کنفیلد » می گوید:

شما می توانید نگرش خود را دگرگون کنید و در نتیجه، زندگی خود را دگرگون سازید.

 

منبع : www.mohammadnabipour.com

محمدنبی پور: مشاور بازاریابی، فروش و مدیریت

همچنین ببینید

انسان معلول

انسان معلول کسی نیست که دست ندارد، معلول فرد مسئولیت گریز و‌دست و‌پا بسته ای است که فاقد نیروی ابتکار و خوش فکری برای بن بست شکنی و حل خلاقانه ی معماها و مسايل زندگی اش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *