خانه / تبلیغات / کی و چگونه از شرکت تبلیغاتی استفاده کنیم؟

کی و چگونه از شرکت تبلیغاتی استفاده کنیم؟

کی و چگونه از شرکت تبلیغاتی استفاده کنیم؟

تصمیم گیری در مورد اینکه استفاده و کمک گرفتن از شرکت های تبلیغاتی چه مواقعی ضرورت دارد، خیلی مشکل است. استفاده از شرکت  تبلیغاتی وقتی عاقلانه به نظر می رسد که:

 •  نمایندگان فروش رسانه ها مرتباً تلفنی وقت شما را می گیرند.
 • نکات بی شمار مربوط به تولید و پخش تبلیغ شما را گیج و مستأصل کرده.
 • زمان و انرژی کافی برای تولید تبلیغ ندارید.
 • تولید و پخش آگهی طبق اصول استاندارد، به جای سرگرمی تبدیل به وظیفه ای اجباری برای شما شده.
 • تلاش ها و ابتکارات شما، نتیجه ی دلخواه به بار نمی آورد.
 • بودجه ی تبلیغات شما به قدری زیاد شده که دیگری نمی دانید که این پول ها درست خرج می شوند یا نه.
 • بررسی دفاتر و نگهداری حساب و کتاب رسانه های مختلف کلی وقت شما را در ماه می گیرد و برایتان دردسر ساز شده.
 • سرانجام به این نتیجه می رسید، فاکتورهای رسانه ها به زبانی نوشته می شوند که شما هیچ وقت نمی توانید آن را بفهمید. دوست دارید در ازای پولی که پرداخت کرده اید چیزی دریافت کنید و اصولاً بدانید برای چه چیزی دارید پول می دهید.
 • خیلی دوست دارید متخصصان تبلیغات، تبلیغی ابتکاری، نو و جدید برای شما خلق کنند.
 • مایلید گروهی از متخصصان و افراد حرفه ای به وجود آورید و به کسب و کارتان رونق ببخشید.
 • با میل و رغبت حاضرید به کارمدان حرفه ای شرکت تبلیغاتی خوشامد بگویید، اعم از مبتکران،طراحان تبلیغات،و مسئولان خرید رسانه ها.

محمدنبی پور:لازم نیست ده ها میلیون تومان پول برای تبلیغات کنار بگذارید تا از خدمات شرکتی تبلیغاتی بهره مند شوید. خیلی از شرکت های کوچک که تبلیغات خرد انجام می دهند،با قیمتی نازل و در حد بودجه ی شما نیازهای شما را برطرف می کنندو تمام خدمات شرکت های بزرگ تبلیغاتی را در اختیار شما قرار می دهند. چنین شرکت هایی، معمولاً موسسه های کوچک و چند نفره اند که انواع تبلیغات محلی و منطقه ای را انجام می دهند و اساس کارشان تبلیغات خرد و سریع الپاسخ است.

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

 

همچنین ببینید

محمدنبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست

چه چیز باعث می شود تبلیغات موثر واقع شود

چه چیز باعث می شود تبلیغات موثر واقع شود از هر 1000 محصول جدید، فقط یک محصول به طور دائم بازار فروش پیدا می کند. چنین شانسی خیلی سخت به دست می آید . اما همیشه به خاطر داشته باشید که اکثر کالاها ( از 1000 کالایی که وارد بازار می شوند) در وهله ی اول بد هستند( شاید هم کاملاً بی ربطند) و اگر کالای شما نیاز مشتری را برآورده کند و در عین حال تبلیغات شما نیز موثر باشد، شانس شما به طور چشمگیری افزایش می یابد. بنابراین چه چیزی باعث موثر بودن تبلیغات می شود؟ تبلیغات موثر عبارتست از:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *