خانه / بهبود فردی / پنج دلیل که اکثر افراد را از رسیدن به اهدافشان باز می دارد

پنج دلیل که اکثر افراد را از رسیدن به اهدافشان باز می دارد

پنج دلیل که اکثر افراد را از رسیدن به اهدافشان باز می دارد

 

• فقط آرزوی رسیدن به هدفی را داشتن

این امکان پذیر نیست که شب سال نو لیستی از اهداف خود را تهیه کنید، سپس آن ها را به در اتاق تان بچسبانید و بدون انجام هیچ کاری امید داشته باشید به آن ها دست پیدا کنید.

• نامشخص بودن اهداف

هدف هایتان باید مشخص باشد. باید به ذهن تان دستورالعمل های واضحی بدهید. مثل رمز کارت بانک تان که حتی اگر یکی از آن ها را اشتباه وارد کنید، دیگر کار نمی کند.

 

• فقط و فقط حرف

درست است که اعلام کردن و جار زدن هدف هایتان اولین قدم است؛ اما بعد از ۀن باید بنشینید و نقشه ای بکشید که دقیقاً چطور می خواهید به آن ها برسید و بدانید برای رسیدن به آن ها دقیقا به چه منابعی نیاز دارید.

 

•بسط ندادن

باید دستورها و راههای مخصوص به خودتان را برای رسیدن به اهدافتان داشته باشید.

 

• نداشتن پشتوانه

به این فکر کنید که برای رسیدن به هدفتان به حمایت چه افراد و چه منابعی نیاز دارید.

 

اغلب مردم با نو شدن سال، به سال جدید فکر می کنند و برای آن برنامه می ریزند؛ اما اول باید به سال قبل بیندیشید. محمدنبی پور: باید بررسی کنید عملکردتان در سال گذشته چطور بوده است.

 

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

 

 

 

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

عادت هایی که عادت های دیگر را تغییر می دهند

عادت های کلیدی بر زندگی افراد نیز تاثیر می گذارد. برای مثال ، کسی که ورزش می کند، تمایل کمتری به کشیدن سیگار و مواد مخدر دارد، غذاهای سالم تری می خورد و بهره وری اش بیشتر است. عادت های کلیدی باعث ایجاد « موفقیت های کوچک »می شوند: دستاوردهایی که به افراد کمک می کند متوجه شوند کسب موفقیت های بزرگ تر نیز ممکن است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *