خانه / فروش / پنج مطلب آماده که باید در اختیار فروشندگان قرار گیرد

پنج مطلب آماده که باید در اختیار فروشندگان قرار گیرد

پنج مطلب آماده که باید در اختیار فروشندگان قرار گیرد

 

   – مشخصات یک صفحه ای محصول برای فکس کردن یا ایمیل

البته ممکن اسن شما بروشورهای تمام رنگی و زیبا داشته باشید یا اطلاعات لازم در وبسایت موجود باشد اما هنوز بسیاری از مشتریان ترجیح میدهند، اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق فکس یا ایمیل دریافت کنند، پس اطلاعات لازم را تهیه کرده و روی یک طرف کاغذ چاپ کنید تا برای ارسال از طریق فکس آماده باشد. همچنین نسخه PDF آن را تهیه کرده در اختیار فروشندگان قرار دهید تا آن را ارسال کنند. در بسیاری از فروش های تلفنی خریدار تقاضای اطلاعات بیشتر می کند، در این شرایط می توان اطلاعات یک صفح ای را برای او ارسال کرد.

 

– جدول مقایسه محصولات

اگر محصولات متفاوتی دارید که بعضی از آنها مشخصات مشترکی دارند، مثلاً چندین نوع دستگاه چاپگر لیزری می فروشید،جدولی تهیه کرده و محصولات را باهم مقایسه کنید. قیمت هرکدام را نیز در جدول ذکر کنید، این کار را با نرم افزار اکسل انجام دهید و در صورت نیاز از آن پرینت بگیرید، نسخه PDF آن را هم تهیه کنید تا برای ارسال بصورت ایمیل مناسب باشد.

 

– سوالات متدوال مشتریان و پاسخ آنها

این اطلاعات به خصوص برای فروشندگان جدید می تواند بسیار کارساز باشد تا بتوانند به اعتراضات و سوالات به خوبی پاسخ دهند.

 

– صفحه نظرات مشتریان راضی

با مشتریان راضی و خوشحال تماس گرفته و از آنان بخواهید که نظر خود را درباره محصولتان در چند خط بنویسید و برایتان بفرستند، سپس این نظرات را بر کاغذی چاپ کنید و همچنین نسخه PDF آن را تهیه کنید تا در صورت لزوم برای افرادی که در خرید خود مصمم نیستند، ارسال کنید.

 

– بروشور کامل محصولات

این بروشور می تواند شامل عکس محصولات، توضیحات کامل درباره آن ها، مزایای استفاده و متن جذابی باشد که خواننده را به خرید ترغیب می کند. این بروشور بهتر است رنگی و با کیفیت بالا باشد.

محمد نبی پور مربی،مشاور فروش، کسب و کار، بازاریابی، موفقیت و برندینگ: فروشندگان باید برگه های آماده حاوی اطلاعات لازم را برای ارسال از طریق فکس داشته باشند. اگر در بازاریابی و فروش از ایمیل استفاده می کنید متن آن را هم تهیه کرده و از فروشندگان بخواهید آن را ارسال کنند.

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش ،مدیریت،موفقیت و برندینگ

 

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

مثلث طلایی فروش

محمد نبی پور مربی و مشاور بازاریابی،فروش،برندینگ،کسب و کار در کرمان: اساس این فرمول بر تجربه متصدیان ممتاز فروش جهان استوار است. در طول سالیان دراز با هزاران مشتری مصاحبه شده و به شکل خاصی از آنها پرسش به عمل آمده است که تفکر آنها درباره بهترین متصدیان فروشی  که با انها تماس گرفته اند چیست. آنها بطور مرتب و همیشگی در تمام صنایع سرتاسر جهان، در توضیح خود راجع به متصدیان ممتاز فروش، سه عنوان را ذکر نموده اند: بعنوان دوست، مشاور، و معلم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *