خانه / فروش / در تماس بودن با مشتری

در تماس بودن با مشتری

در تماس بودن با مشتری

 

هیچگاه به خاطر شنیدن نه از مشتری ناامید نشوید. چرا که کلمه ی نه معانی متفاوتی دارد و شنیدن آن نقطه شروع کار شماست. خود من نمی توانم تعداد فروش هایی را که با پیگیری و رجوع دوباره به مشتریانی که قبلاً به من نه گفته بودند و در نهایت موفق به انجامشان شدم را بگویم. برای مثال من معمولاً سعی می کنم با هرکسی که می شناسم در روز تولدش تماس بگیرم. اخیراً من دو فروش بسیار بزرگ را تنها با تماس به چند نفر از کسانی که سالها بود با آنها صحبت نکرده بودم انجام دادم. من تنها با آنها تماس گرفتم و تولدشان را تبریک گفتم. یک تماس تلفنی درست منجر به اتفاقی شد که من میخواستم و آن اتفاق این بود که آنها از من خرید کردند.

یک تلاش بسیار کوچک نتیجه بزرگی داد. گرچه راههای بسیار زیاد دیگری هم علاوه بر تماس تلفنی برای تبریک روز تولد افراد وجود دارند و شما می توانید از همه آنها استفاده کنید.

یک روز از یک فرد موفق شنیدم که برای رسیدن به موفقیت باید ۱۲ ساعت در روز کار کرد و اصلاً مهم نیست این ۱۲ ساعت چه ساعتی از شبانه روز باشد. اکثر افراد دوست دارند موفق شوند اما حاضر نیستند بهای آن را بپردازند. هیچ راه ساده ای برای انجام یک کار سخت وجو ندارد. تنها اگر حاضرید خودتان را وقف انجام کارتان و رسیدن به موفقیت کنید، به آن خواهید رسید.

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش ،مدیریت،موفقیت و برندینگ

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

چگونه مدت زمان ملاقات رودرروی خود با مشتری را افزایش دهید

محمد نبی پور مربی و مشاور بازاریابی،فروش،توسعه فردی،موفقیت و کسب و کار در کرمان: اگر با یک خریداراحتمالی تماس گرفتید و این خریدار پر مشغله بوده و نتواند شما را ببید او را دعوت کنید تا برای صبحانه به رستوذانی بیاید ه نزدیک دفتر یا محل کار تجاری اوست. مردم  ممکن است برای ناهار جایی را رزرو کنند اما هیچکس برای صبحانه جائی رزرو نمی کند. در حقیقت وقتی فردی را برای صبحانه دعوتمی کنید آنها هم راضی و هم سرگرم میشوند. احتمالاً پیش از این هیچکس چنین پیشنهادی نکرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *