خانه / بهبود فردی / هفت راه برای انجام حجم بیشتر کار روزانه

هفت راه برای انجام حجم بیشتر کار روزانه

به طور کلی هفت روش برای انجام کار بیشتر در روز وجود دارد. هریک از این شیوه ها ساده، مستقیم و کم هزینه است.

 

• سخت تر کار کنید

از امروز سخت تر مشغول کار شوید. با شور و اشتیاق بیشتر روی کار خود تمرکز نمایید و قاطعانه، با نظمی خاص، بدون وقفه، انحراف یا حواسپرتی به کارتان بپردازید. سخت تر از دیگران کار کنید. این راز موفقیت است.

 

• سریع تر کار کنید

از امروز نسبت به گذشته سریع تر به کارتان بپردازید. سریع تر گام بردارید. ریتم تندتری بگیرید. می توانید از جایی به جای دیگر سریع تر بروید. وقتی سریع تر و سخت تر کار کنید، می توانید کار بیشتری در یک روز انجام دهید. مثلاً می توانید کاری را که دیگران ظرف یک هفته انجام می دهند، در یک روز به پایان برسانید.

 

• کارهاتان را با هم انجام دهید

می توانید همزمان با هم به انجام کارهاتان بپردازید؛ یعنی مجموعه ای از کارهایی را به طور همزمان انجام دهید.

 

• کارهای مهم تر را انجام دهید

می توانید به کارهای مهم تر خود بپردازید. کارهایی که از اهمیت بیشتری برخوردارند را انجام دهید. می توانید به انجام کارهایی بپردازید که بازده و دستمزد بیشتری دارند.

 

• کارهایی گه در آنها برتری و مهارت دارید. انجام دهید

کارهایی که در انها قهار هستید، به انجام برسانید. در هر کاری که مهارت بیشتری داشته باشید،می توانید کار بیشتری را با کیفیت و کارایی بیشتر انجام دهید؛ زیرا در این موضوعات توانایی بیشتری دارید. علاوه بر این، انجامِ این کار برایتان آسانتر بوده و تلاش کمتری می طلبد. در نتیجه، می توانید انرژی بیشتری به دست آورید.

 

• کمتر اشتباه کنید

برای انجام دادنِ حجم بیشتری از کار، باید اشتباهتان را کمتر کنید. زمانی برای کارتان قایل شوید تا بار اول کار را صحیح و بدون خطا انجام دهید. حتماً شنیده اید که می گویند: (( هیچ وقت برای درست انجام دادن کار فرصت نیست، اما همیشه برای دوباره کاری وقت هست . )) یکی از بهترین راه های مدیریت زمان، این است که کار را در مرحله ی اول صحیح انجام دهید، حتی اگر آن کار تمرکز و تلاش بیشتری نیاز دارد.

 

• کار را آسان کنید

شما می توانید با کاهش تعداد مراحل ضروری، کارتان را تکمیل کنید. این کار، مسئولیت شما را ساده تر و آسان تر می نماید.

 

 

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

 

 

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

عادت هایی که عادت های دیگر را تغییر می دهند

عادت های کلیدی بر زندگی افراد نیز تاثیر می گذارد. برای مثال ، کسی که ورزش می کند، تمایل کمتری به کشیدن سیگار و مواد مخدر دارد، غذاهای سالم تری می خورد و بهره وری اش بیشتر است. عادت های کلیدی باعث ایجاد « موفقیت های کوچک »می شوند: دستاوردهایی که به افراد کمک می کند متوجه شوند کسب موفقیت های بزرگ تر نیز ممکن است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *