خانه / بازاریابی / قدرت کشش،ایجاد ترافیک مشتری

قدرت کشش،ایجاد ترافیک مشتری

قدرت کشش یعنی اینکه بتوانی در یک ارتباط بازاریابی افراد را به مکانی بکشانی یا به رویدادی جلب کنی. بازاریاب های محلی یا کوچکتر به جای آنکه بر تبلیغات کشوری مربوط به محبوبیت محصول خود (ارزش برای محصول خود ایجاد کردن) یا جا انداختن و عرضه ی آن متمرکز شوند، بیشتر به قدرت کشش توجه می کنند. گذشته از هرچیز،در مرتبه ی نخست هرکس باید توابع محصولش را بفروشد، آن هم در بازار محلی و به تک تک مشتریان، پس در این سطح شما فقط باید مشتریان را به سوی خود بکشانید. قدرت کشش همه چیز است.

قدرت کشش هدف اصلی تمام تبلیغ کردن های محلی است ( منظور من از تبلیغ کردن محلی، متمرکز شدن بر یک شهر یا یک ناحیه ی خاص است. و این نوع تبلیغ تقریباً شامل نیمی از تمام تبیغاتی است که در ایالات متحده تهیه می شود.) بازاریاب ها از شهرت، فروش های شخصی، ارسال مستقیم، معرفی محصول همراه قیمت ها و هزینه کردن در نقطه ی خرید بهره می برند تا شاید قدرت کشش موثری را اعمال کنند. مسئولان تبلیغات بیش از نیمی از تمام پولی را که در تمام اشکال ارتباطات بازاریابی خرج می شود، در هر یک از نقاط تاثیر گذار موجود به کار می برند تا بتوانند مشتریان را به سوی خود بکشند.

شرکت خود من بخش زیادی از بودجه اش را صرف ارتباطاتی می کند که هدفش جلب خریداران به سایت اینترنتی و برقراری تماس تلفنی رایگان است، ما هر چند وقت یکبار نامه یا ای _ میل هایی شخصی که حاوی اطلاعاتی درباره محصولات جدیدمان است، برای مشتریان قدیمی خود می فرستیم که ممکن است برای آن ها جالب باشند___ و همیشه لینک یا نشانی ای هم در اختیارشان می گذاریم که با آن می توانند به مرکز سفارشات اینترنتی ما برسند( ما به شکلی جهانی برای محصولات و خدمات آموزشی کارکنان خود بازاریابی می کنیم، اما با استفاده از اینترنت طوری می توان با مشتریان ارتباط برقرار کرد که گویی محلی هستند).

 

ارتباط محلی بازاریابی به دلیل جهت گیری اش به سمت کشش، منحصر به فرد است:

 

•  ار تباط محلی بیشتر بخشی از یک تلاش کوتاه مدت است تا قسمتی از فعالیتی بلند مدت. احساس نکنید که باید کاری دایمی انجام دهید. خلاصه آنکه معمولاً انفجارهای قدرتمند، قدرت کشش بیشتری دارند.

 

  ارتباطات محلی را می توان با بودجه ی مختصری ایجاد کرد__ بودجه ای بسیار کمتر از یک میلیون ها دلاری که مسئولان تبلیغات ملی یا چند ملیتی خرج می کنند. ساده برگزار کنید!

 

•  ارتباطات محلی باید مشتریان را به فروشگاه بکشاند، تلفن ها را به صدا در آورد، ملاقات کننده های بیشتری را به سایت اینترنتی شما بیاورد یا به تحقق اهداف تاکتیکی کشش محور دیگری کمک کند. اگر ارتباطات بازاریابی کشش ندارد، آن را تغییر دهید.

 

برای ایجاد حداکثر قدرت کشش ، به مردم دلیلی قوی برای عمل بدهید،به مصرف کنندگان محل خود بگویید که آنچه را آن ها نیاز دارند شما دارید. از آن ها بخواهید به شما سر بزنند، تلفن کنند، کوپنی را برگردانند، یا سایت اینترنتی شما را ملاقات کنند. و دایماً آن ها را به شیوه های جدید و خلاقانه ای دعوت کنید، تا هرگز شما را فراموش نکنند.

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

مثلث طلایی فروش

محمد نبی پور مربی و مشاور بازاریابی،فروش،برندینگ،کسب و کار در کرمان: اساس این فرمول بر تجربه متصدیان ممتاز فروش جهان استوار است. در طول سالیان دراز با هزاران مشتری مصاحبه شده و به شکل خاصی از آنها پرسش به عمل آمده است که تفکر آنها درباره بهترین متصدیان فروشی  که با انها تماس گرفته اند چیست. آنها بطور مرتب و همیشگی در تمام صنایع سرتاسر جهان، در توضیح خود راجع به متصدیان ممتاز فروش، سه عنوان را ذکر نموده اند: بعنوان دوست، مشاور، و معلم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *