جزیره کائوآی

منتشرشده توسط admin در تاریخ

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

جزیره کائوآی

 

ازبین جزایر هاوایی، اکثر ژاپنی ها به نظر می رسد که تمایل دارند تا به مائوی سفر کنند. اما کائوآی گزینه ی خوبی برای گردشگران خارجی محسوب می شود. جزیره کائو آی مساحتی شبیه به منطقه کلانشهر توکیو دارد و دارای رشته کوه هایی با قللی به ارتفاع نیمی از بلندای کوه فوجی است. به سبب بارش باران های فراوان در این منطقه، این جزیره تقریباً هیچ گاه با کمبود آب مواجه نشده است. در حالی که جزیره مائوی دو میلیون جمعیت دارد،

جزیره کائو آی ۴۸ هزار جمعیت دارد. این جزیره بیش از حد توسعه نیافته است و به نظر می رسد که برای گذراندن تعطیلات بسیار خوب باشد. هتل های محلی بازدیدکنندگان را با لیموزین به فرودگاه یا هتل ها می برند و رانندگان حین رانندگی آوار می خوانند. در زمان صرف غذا، قایق هایی که برای نقل و انتقال مهمانان در نظر گرفته شده اند، آنها را به رستوران هایی منتقل می کنند که در نزدیکی صخره هایی با نماهای زیبا واقع شده اند. همچنین تمام ساکنین کائوآی از جمله کارمندان هتل رسمی بودن را کنار گذاشته و به گرمی و با آغوش باز از مهمانان استقبال می کنند.محمد نبی پور مشاور کسب و کار  و کمپین تبلیغاتی کم هزینه در کرمان: علت اصلی این کار در هتل های محلی جزیره، انگیزه و محرکی است که برای ارائه خدمت بهتر وجود دارد و تمامی کارمندان در این هتل ها رفتاری دوستانه و مهمان نوازانه مطابق با نیازهای مشتریان و علایق و تمایلات آنها ارائه می دهند.

غذای سرو شده در رستوران ها نیز بسیار زیاد است. رستوران های بزرگ کنار استخر با نمایی از اقیانوس، جوی آرام را برای مشتریان فراهم می آورد. بازیکنان گلف پیش از رفتن به زمین بازی در رستوران هایی واقع در فضای باز صبحانه میل می کنند و در حالی که صدها سینه سرخ در آسمان در حال پروازند و بودن در منطقه ای استوایی را تداعی می کنند.

هنگامی که با ماشین های گلف وارد زمین می شوند، با استقبال گرم کارمند زمین مواجه می شوند و در جریان بازی بالگردهای گردشگری از بالای سرشان عبور می کنند. کل جزیره بخشی از پروژه ای است که هدفش تاسیس جایی برای جدایی بازدیدکنندگان از جهان صنعتی بود. دولت محلی از چنین پروژه هایی حمایت کرده است که باعث تجمع امکانات گردشگری، کائوآی می تواند ایده های شگفت آور و خوشایندی برای صنعت گردشگری و مسئولین دولتی ژاپن داشته باشد.

 

 

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

دسته‌ها: کسب و کارمدیریت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *