محصول متفاوت

منتشرشده توسط admin در تاریخ

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

محصول متفاوت

 

راهی دیگر برای متفاوت دیده شدن

اگر محصول شما با محصولات مشابه تفاوت چندانی ندارد و حتی اگر خدمات شما کاملاً مشابه خدمات همکارانتان است، راهی ساده برای متمایز شدن،توضیح روش کارتان است، حتی اگر رقیبان نیز در کار خود از همین روش استفاده میکنند.

شما می توانید روش تهیه مواد اولیه، آزمون هایی که بر محصول نهایی انجام می شود،روش بسته بندی و مزایای آن و همچنین روش ارسال و توزیع را شرح دهید. این کار شما رابرجسته تر خواهد ساخت، زیرا رقیبان این توضیحات را به مشتری ارائه نمی دهند.

توضیح مراحل کار به خودی خود، باعث می شود مه در ذهن مشتریان در جایگاه بالاتری نسبت به رقیبان قرار گیرید،زیرا این تصویر بوجود خواهد آمد که رقیبان این مراحل را انجام نمیدهند  به اندازه شما در کارشان دقیق نیستند، زیرا اگر لین طور بود ، آن را بیان می کردند!

یک شرکت معروف تولید کننده سس گوجه فرنگی در آمریکا، در تبلیغان خود تاکید می کرد که قبل از تهیه سس ، پوست تمامی گوجه فرنگی ها به دقت جدا می شوند. این شرکت بیشترین فروش را در بین رقیبان داشت و نکته جالب توجه آن است که تمامی رقیبان نیز این کار را انجام میدادند ، اما هیچ کدام به این موضوع اشاره ای نکرده بودند.

یافتن دسته بزرگی از علاقه مندان به خرید

محمدنبی پور مربی و مشاور بازاریابی،فروش،کوچینگ فردی:ساختن پیام تبلیغاتی واضح و موثر تنها نیمی از راه است. پس از آن باید راهی بیابدکه پیامتان توسط افرادی که مایل به خرید هستند، دیده ، شنیده و خوانده شود؛ نه توسط گروهی عظیم که علاقه ای به خرید ندارند. فروش به بخش خاصی از بازار را به یاد آورید. افراد موجود در بخش خاصی از بازار هدف، خصوصیات مشابهی دارند. با مورد توجه قراردادن این نوع افراد و خصوصیات مشابه آن ها و تهیه پیام های تبلیغاتی خاص، به موفقیت های چشم گیری دست خواهید یافت.

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

ویرایش

دسته‌ها: فروشکسب و کار

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *