۵ خرافات در مورد ظاهر شما که نمی ذاره برند بشید!

منتشرشده توسط admin در تاریخ

خرافات در مورد ظاهر

۱>> خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو !!

اگر این مثال قدیمی رو در نظر بگیریم دیگه هیچ چیز متفاوتی توی دنیا نیست و ظـاهر هـمه ما یک شکل میشه پس با در نظر گرفتن موقیعت شغلی و نوع کارتون سعی کنید ظاهری جذاب و متفاوت داشته باشید،شما باید بتونین با ظاهـر خودتـون ارتباط برقرار کنید و راحت باشید.

۲>> رنگ مشکی…

خیلی دیده شده توی ایران این رنگ فقط برای مراسم عزاداری استفاده میشه ومی گن نپوشین بد شانسی میاره و اگر یک روز صبح با یـک پیـراهن مشـکی بریـد به محل کار همه دلیلش رو مـی پرسن،اینـم فقـط یک خرافـه اسـت در صـورتی ایـن رنـگ به تنـهایی و حـتی ترکیـبی با رنـگ های بـولد به ویـژه برای آقـایان غوغا می کنه.
مشکی رنگ عشقه…

۳>> آقایون ریش بذارند یا نذارند…

در بعضی از فرهنگها معتقد هستند اگر آقایان ریش بگذارند بد شانسـی میاورند و کم کـم باعـث می شه مشکلاتی برای آنها به وجود بیاد ولی دقیقا بر عکس. خرافات ریشه در باور های غلط ما داره و راهی رو کـه من برای حل این مشکل پیشنهاد می کنم اینه که رو به رو بشید بـا اون خـرافـه یعـنی به صــورت یــهویی همـون کـاری که فـکر می کنیـم اگه انـجام بـدیم بـد شانسی میـاریـم رو چندیـن بار انجام بدیم و قبـل از اون،این صحبت رو با خودمون داشته باشیم که ایـن فقـط خرافاتـه و مشـکلی برای من پیشمهر مار

۴>> مهر مار

می گن فـلانی مهـره مـار داره و هر کار بکنه و هـرچـی بپوشه بهش میاد ، با گفتن این جمله دیکته می کنیم بـه ضمـیر ناخـودآگـاه مـون و خودمـون رو ســرکـوب می کنیم و بـه راحتـی برای داشـتن ظــاهـری متفاوت دست از تـلاش می کشـیم ، ایـن فقـط یه خرافه است احتـمالـا اون آدم به خیلی چیـزها توجـه می کنـه کـه ما توجه ای بهش نداریم.

۵>> شنبه ها(شنبه گیر)

خیلی معتقدن که اگر شنبه ها ظاهرشون خوب یا بد باشه تا اخر هفته همونن ، اینـم یه خـرافه هست در هرزمـان و مـکان که هستـید اونـی رو بـپـوشید که حالتون رو عالی می کنه وسعی کنید این محـدودیـت ذهنی رو از همیـن الان بـرای خـودتون بـرداریـد در نهایت متفاوت تر باشید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *