با یادگیری مادام العمر،در بازی باقی بمانید

منتشرشده توسط admin در تاریخ

محمدنبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست

با یادگیری مادام العمر،در بازی باقی بمانید

برای حفظ انگیزه ام، نیاز دارم احساس رضایت و خرسندی کنم و برای اینکه راضی باشم، باید لبریز از دانش و معلومات باشم. تلاش روزانه به منظور افزایش دادن دانش و مهارت ها، نگرش مرا امیدوارانه نگه می دارد و مرا با انگیزه ی بالایی شارژ میکند که این انگیزه در عمل از من جاری و به دیگران نیز منتقل می شود. وقتی من بتوانم به دیگران انگیزه بدهم، آن ها نیز به نوبه ی خود به من انگیزه می دهند.

 

محمد نبی پور،مشاور کسب و کار و بازاریابی می گوید: آمیزه ای از تحصیلات، آموزش و مربی گری، تجربه ی من در مسیر رسیدن به موفقیت است. این معیارها، بسته به شرایط منحصر به فردتان، ممکن است فرق کنند، اما ترکیبی از این سه جز سازنده، معجونی بالقوه برای انگیزه می سازد.

 

بررسی واقعیتم

من تلاش بسیاری برای تشویق فروشنده ها به انجام کارهایی می کنم که در آن ها انرژی خوش بینی ایجاد شود؛ از تعدیل انگیزه گرفته تا به کار بردن جملات تأکیدی. اما پیشنهاد نمی کنم خودتان را از پشت عینک خوش بینی ببینید! برای ادامه دادن به خلق مهارت های فروش و دانش تان، باید عینک خوش بینی را از چشمتان بردارید و خودتان را در نور شدید روز ببینید. شما باید قادر به شناسایی نقاط ضعف خود باشید تا آموزش های لازم برای غلبه بر این ضعف ها را ببینید.

جک ولچ، بازنشسته ی مشهور CEO  از جنرال الکتریک، شش قانون تجاری دارد. اولین مورد آن این است که با واقعیت همان طور که هست مواجه شوید، نه آن طور که می خواهید باشد. ارزیابی درست خودتان کاری ترسناک است. چه کسی می خواهد کمبودهای خودش را به یاد داشته باشد؟ اما، انجام این کار امری حیاتی است. عملکرد جاری تان را مرور کنید تا تعیین کنید در چه مهارت هایی نیاز به تقویت دارید. بعد از این که نواحی نیازمند پیشرفت را مشخص کردید، می توانید به سادگی کلاس ها، کتاب ها، سی دی ها یا برنامه های آموزشی در این خصوص را بیابید.

یکی از بهترین ابزارها، ارزیابی نسبت های فروشتان است.باز بینی های منظم به سرعت نقاط ضعفتان را آشکار می کنند. در آزمودن نسبت های فروشتان، می توانید به طور واضح مشکلات موجود در فروشتان را ببینید. برای مثال، اگر شما تعداد تلفن زیادی برای خلق اندکی بازیگران اصلی خرید بکنید، این معمولاً بدین معناست که جملات آغاز کننده ی اولیه تان و تحقیق و بررسی درباره ی این تلفن ضعیف بوده اند. شما علاقه ی کافی در این مشتری برای خلق بازیگر اصلی خرید ایجاد نمی کنید. از سوی دیگر، اگر شما بازیگران اصلی خرید کافی دارید اما فروش ندارید، باید نحوه ی ارائه تان را برای خلق این بازیگران اصلی خرید ارزیابی کنید، چون ارائه تان به قدری قوی نیست که آن ها را وادار به خرید_ و آن هم خرید فوری_ بکند.

وقتی شما احساس ناامیدی و بی انگیزگی می کنید، عقب کشیدن خودتان از واقعیت مربوط به نقاط ضعفتان، امری عادی است. اما فروشندگانی که تا سطح بالایی در هر سازمان ارتقا می یابند، افرادی هستد که می خواهند به آن ها اعتماد شود. تمرکز بر صداقت شخصی منجر به موفقیت می شود.

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

 

دسته‌ها: بهبود فردیفروش

1 دیدگاه

بیستون سازه آذران · می 7, 2019 در 8:17 ب.ظ

بسیار عالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *