خانه / فروش / فروش مجدد و سفارش

فروش مجدد و سفارش

فروش مجدد و سفارش

 

امروزه هزینه بدست آوردن صرفاً یک مشتری؛ بویژه در فروش B2B ( تجارت بین دو شرکت )، املاک، بیمه، و محصولات دارای تکنولوژی بالا بسیار هنگفت می باشد. هزینه های صرف زمان، سفر، تبلیغ و آگهی، در صدر بودن، عرضه های تبلیغاتی، طرحهای پیشنهادی، و آمادگی برای صرفاً یک مشتری ، بالغ بر صدها و حتی هزارها دلار میشود. حاصل آوردن یک مشتری با این هزینه،  موتور تجارت یک شرکت را از کار می اندازد مگر اینکه همان مشتری دوباره و دوباره محصول یا خدمت خریداری کند و یا اینکه تبدیل به منبع قابل اعتمادی از توصیه ها و سفارشات مردمی برای شرکت شود.

امروزه در کار فروش، ما جز ملتی هستیم که « زنده به واسطه توصیه ها » است. موفقیت شما بعنوان یک متصدی فروش تا حد شگرفی بسته به این است که ایا قادر هستید رضایت مشتریان را بخوبی جلب کنید تا حدی که آنها بارها  و بارها سفارش شما را به دیگران بنمایند یا خیر.

محمد نبی پور مربی و مشاور بازاریابی، فروش، موفقیت، توسعه فردی و کسب و کار در کرمان :بهترین متصدیان فروش، و بهترین شرکتها راهبردهائی خلق می کنند تا مشتریانی بدست آورند و سپس انها را مادام العمر برای خود نگهدارند. موفقیت، بستگی به این دارد که شرکتها روابط دراز مدتی با مشتری دائر کرده و سپس علیرغم روند تهاجم فزاینده، او را برای شرکت بقاپند و دو دستی نگهدارند.

هدف شما این است که مبنای محکم و تزلزل ناپذیری برای مشتری و فروشهای مکرر تو بسازید. بهترین راه این است که « مشاور مورد اعتماد » مشتری شوید بطوریکه وقتی یک مرتبه از شما خرید نمود بازگردد و بارها و بارها  مادامی مه به محصول یا خدمت شما نیاز دارد یا از آن استفاده می کند از شما خرید نماید. هنگامی که در شروع تماس خود با مشتری ، هدف شما این است که او را برای خود و شرکت خود بسازید و حفظ نمائید، با او بنحو متفاوتی رفتار می کنید و تمایل شما برای نیل به هدف بیشتر خواهد شد.

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش ،مدیریت،موفقیت و برندینگ

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

چگونه مدت زمان ملاقات رودرروی خود با مشتری را افزایش دهید

محمد نبی پور مربی و مشاور بازاریابی،فروش،توسعه فردی،موفقیت و کسب و کار در کرمان: اگر با یک خریداراحتمالی تماس گرفتید و این خریدار پر مشغله بوده و نتواند شما را ببید او را دعوت کنید تا برای صبحانه به رستوذانی بیاید ه نزدیک دفتر یا محل کار تجاری اوست. مردم  ممکن است برای ناهار جایی را رزرو کنند اما هیچکس برای صبحانه جائی رزرو نمی کند. در حقیقت وقتی فردی را برای صبحانه دعوتمی کنید آنها هم راضی و هم سرگرم میشوند. احتمالاً پیش از این هیچکس چنین پیشنهادی نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *