خانه / بهبود فردی / مجموعه مقالات بیشتر حقوق بگیرید و سریعتر ترقی کنید

مجموعه مقالات بیشتر حقوق بگیرید و سریعتر ترقی کنید

• مقاله چهارم

 

سعی کنید در فعالیت های تان نتیجه گرا باشید

تونایی شما برای دستیابی به نتیجه، مهم ترین مساله ای است که می تواند به تنهایی تعیین کننده ی میزان حقوق و سرعت ارتقاء شما باشد.

مهم ترین شاخص برای موفقیت است. تحقیقات زیادی نشان داده که دو سال پس از اتمام دانشگاه یا مدرسه، تاثیر تحصیلاتتان بر روی مسیر شغلی تان دیگر خیلی کم یا حد صفر خواهد بود. از این نقطه به بعد تنها مساله ای که اهمیت دارد، توانایی شما در به انجام رساندن کار و کسب نتیجه ای برای شرکت تان است.

بسیاری از افراد با تحصیلات و توانایی های اندکی شروع می کنند؛ اما در اثر تمرکز مداوم بر روی نتایج، از افرادی که تحصیلات عالی و مزیت های زیادی دارند بسیار موفق تر می شوند. شما هم هر سابقه ی تحصیلی یا کاری که دارید، باید همین استراتژی را داشته باشید.

برای اینکه نتیجه گرا بشوید، تمام روز این سه سوال را از خودتان بپرسید:

<< ارزشمندترین فعالیت های من کدامند؟ >> چه کارهایی انجام می دهید که بیشترین ارزش را برای کارتان و برای شرکت تان به همراه دارد؟ انرژی تان را باید در این مورد متمرکز کنید.

<<چه کاری را من و فقط من می توانم انجام بدهم که اگر خوب انجام شود، می تواند یک تغییر واقعی ایجاد کند؟ >> این یکی از مهم ترین سوال ها در نتیجه گرایی است. چه کاری را شما و فقط شما می توانید انجام بدهید که اگر خوب انجام شود، یک تغییر واقعی ایجاد خواهد کرد؟ هرچه که هست، بی درنگ مشغول به انجام آن شوید.

<< در حال حاضر ارزشمندترین استفاده از وقت من چیست؟ >> در هر دقیقه و هر ساعت از هر روز، باید مشغول آن فعالیتی باشید که به عنوان ارزشمندترین استفاده از وقت تان در آن زمان تلقی می شود. این کار بیش از هر کار دیگری در تبدیل شما به شخصی با ارزش تر و فراهم کردن امکلن رسیدن تان به نتایج بهتر تاثیر دارد.

راهی بهتر از اینکه بیشتر حقوق بگیرید و سریع تر ارتقاء پیدا کنید وجود ندارد که تمام روز بر روی فعالیت هایی کار کنید که بیشترین اهمیت را برای رییس تان دارد. بهترین روزهای زندگی کاری تان روزهایی هستند که مشغول انجام کارهایی هستید که رییس تان آن ها را بسیار مهم تلقی می کند.

آنچه مایه دلگرمی است این است که هر چه بیشتر مشغول انجام دادن فعالیت های مهم باشید، فعالیت های مهم بیشتری به شما داده می شود تا به انجام برسانید.

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور:مشاور بازاریابی،فروش و مدیریت

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

عادت هایی که عادت های دیگر را تغییر می دهند

عادت های کلیدی بر زندگی افراد نیز تاثیر می گذارد. برای مثال ، کسی که ورزش می کند، تمایل کمتری به کشیدن سیگار و مواد مخدر دارد، غذاهای سالم تری می خورد و بهره وری اش بیشتر است. عادت های کلیدی باعث ایجاد « موفقیت های کوچک »می شوند: دستاوردهایی که به افراد کمک می کند متوجه شوند کسب موفقیت های بزرگ تر نیز ممکن است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *