خانه / بهبود فردی / مجموعه مقالات بیشتر حقوق بگیرید سریع تر ترقی کنید

مجموعه مقالات بیشتر حقوق بگیرید سریع تر ترقی کنید

  • مقاله سوم

سعی کنید به اول صف نزدیک شوید

 

حقیقت این است که زندگی مانند یک مسابقه است. شما با همه یافرادی که می خواهند بیشتر حقوق بگیرند و سریعتر ارتقاء پیدا کنند در حال رقابت هستید. یک مسابقه در حال برگزاری است و شما هم در آن شرکت کرده اید.

وظیفه ی شما این است که به اول صف نزدیک شوید و سریع تر از بقیه حرکت کنید.

خوشبختانه روش های قطعی و آزمایش شده ای برای جلو افتادن وجود دارد . یکی از مهم ترین راه ها این است که همیشه درخواست کنید که مسوولیت بیشتری به شما داده شود. برای هر ماموریت کاری داوطلب بشوید. حداقل یک بار در هفته پیش رییس تان بروید و از او مسوولیت بیشتری درخواست بکنید.

اغلب افراد در دنیای کار فقط کاری را که از آنها خواسته شده است انجام می دهند. ولی این شیوه مناسب شما نیست. وظیفه ی شما این است که دائماً درخواست کار و مسئولیت بیشتر بکنید. وقتی هم مسئولیت جدیدی به شما محول شد، آن را سریع و قابل اطمینان به انجام برسانید.

به عنوان کسی شهرت پیدا کنید که اگر کسی بخواهد کاری سریع انجام شود، آن را به شما بدهد.

معروف شدن به سرعت و قابلیت اطمینان، بیشتر از اغلب موارد دیگر به شما کمک می کند که بیشتر حقوق بگیرید و سریع تر ارتقاء پیدا کنید.

از آن دسته از افرادی باشید که رییس تان بتواند برای سریع تمام کردن کار روی شما حساب کند. هر کاری که لازم است انجام بدهند و با هرکاری که به شما محول می شود طوری برخورد کنید که انگار یک امتحان است که آینده شغلی تان به نتیجه ی آن بستگی دارد.

 

 

منبع:mohammadnabipour.com

محمدنبی پور

همچنین ببینید

محمد نبی پور،mohammadnabipour،مشاور بازاریابی کرمان،مشاوره بازاریابی کرمان،مشاوره،مشاور،مشاوره کرمان،برندینگ،تقاضا،همایش،سمینار،مشاور بازاریابی کرمان،رهبری،مدیریت،رهبری در مدیریت،مشاوره فروش،مشاوره بازاریابی،مشاوره اقتصادی،مشاوره شغلی،مشاوره موفقیت،موفقیت فردی،کسب و کار،مشاوره کسب و کار،مشاوره تبلیغات،آموزش مشاوره فروش،آموزش مشاوره بازاریابی،آموزش مشاوره اقتصادی،آموزش مشاوره شغلی،آموزش مشاوره موفقیت،آموزش موفقیت فردی،آموزش کسب و کار،آموزش مشاوره کسب و کار،آموزش مشاوره تبلیغات،دکتر کسب و کار،مردموفقیت،مرد ماموریت های غیر ممکن تجارت،قاتل فقر،قاتل شکست،مشاور کسب و کار کرمان

محصول متفاوت

اگر محصول شما با محصولات مشابه تفاوت چندانی ندارد و حتی اگر خدمات شما کاملاً مشابه خدمات همکارانتان است، راهی ساده برای متمایز شدن،توضیح روش کارتان است، حتی اگر رقیبان نیز در کار خود از همین روش استفاده میکنند. شما می توانید روش تهیه مواد اولیه، آزمون هایی که بر محصول نهایی انجام می شود،روش بسته بندی و مزایای آن و همچنین روش ارسال و توزیع را شرح دهید. این کار شما رابرجسته تر خواهد ساخت، زیرا رقیبان این توضیحات را به مشتری ارائه نمی دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *